Zeptejte se nás

Jméno
E-mail
 
 

Identifikační údaje projektu

Údaje o napojení souboru staveb na vybavení obce:

Výstavbou souboru staveb 35 RD se rozšíří počet obyvatel o cca 120 osob. Obec je napojena na veřejný dopravní systém s pravidelnou autobusovou dopravou, dále jsou zde cyklistické trasy. V obci je sídlo obecního úřadu, je zde mateřská školka a základní škola, církevní a kulturní zařízení, zařízení sociální péče, zařízení pro stravování a pohostinství, samoobsluha, smíšené zboží, hasičská zbrojnice, ubytovací zařízení,  plochy pro sport, tenisové hřiště, dětské hřiště, hokejové hřiště, dále plochy pro parkování. Veřejná zeleň, hřbitov a urnový háj, plochy produkční a krajinné zeleně, vodní plochy a toky. Rovněž je obec technicky vybavená trafostanicemi, ČOV, regulačními stanicemi plynu a sběrnými dvory. Dále je zde plánovaná nová ČOV, výstavba kulturního domu a plochy pro rozšíření parkování ve společenském centru obce.

Popis budovy:

V první etapě se jedná o samostatně stojící domy a dvojdomy, přízemí s využitím podkroví, s garáží nebo bez garáže. Moderní dispoziční řešení, propojení obytného prostoru se zahradou, nadstandardní řešení stavebních detailů vytváří příjemné bydlení nového tisíciletí. V domech je dbáno na zdravé vnitřní prostředí, tvořené dostatečným a rovnoměrným prosluněním objektu. Jiho-východní orientace svažitého pozemku spolu s kompaktní hmotou domů umožňuje jejich provedení v energeticky úsporné variantě. Vytápění pomocí tepelného čerpadla snížuje náklady na teplo asi o jednu třetinu oproti plynu a lektřině (roční náklady na vytápění jsou cca 15 000 Kč). Střešní okna VELUX, prosvětlující podkroví, lze doplnit na základě individuálního projednání o solární a fotovoltaické kolektory (nutný souhlas CHKO), které se plně integrují do střechy.

Ostatní informace:

V našem dlouhodobém plánu, je nejen poskytovaní kvalitního a dostupného bydlení, ale i komfortní služby pro naše klienty.
Náš osobitý přístup ke každému z našich zákazníků zajistí, že veškeré Vaše přání,  budeme plnit s co největším důrazem na kvalitu zpracování a výsledný estetický dojem.

Jméno projektu: Devoloperský projekt „Březina u Křtin“

Počet bytů: 0
Počet domů: 35
Lokalita: Březina u křtin

Kontakty

Developerský projekt Pod kapličkou, s.r.o.
Adresa: Brněnská 404
Modřice 664 42

Tel.: 533 440 251

IČO: 03544991

Lokalita

Nabízíme moderní bydlení v přírodě, v blízkosti velkoměsta, v krásném prostředí CHKO Moravský kras v obci Březina u Křtin, severovýchodně od Brna (IV. Pásmo MHD). Obec Březina se nachází v jižní části Drahanské vrchoviny. Okolní příroda poskytuje bohaté možnosti pro aktivní trávení volného času svou nabídkou značných turistických tras a cyklostezek. V obci je škola, školka, občanská vybavenost.

Finance

Rádi vám pomůžeme s financováním vašeho nového domova. Spolupracujeme s Českou spořitelnou, Unicreditbank, Hypotéční bankou a Volksbank. Kontaktujte nás na některém telefonním čísle.

Loga

2010 - rodinné domy Březina - O projektu | Fotogalerie | Kontaktujte nás